radus2011
6. únor 2018
596 

Bioderma u nás už nesmí chybět

Byla jsem moc ráda, když jsem měla v interní poště zprávu od Modrého koníka, že jsem byla vybrána na testování s Biodermou, řadou pro atopiky (Atoderm Sprchový olej a Atoderm Intensive Baume).
S atopickým exémem jsem měla problémy hlavně na rukách. Nejhorší je to asi v období zimy, kdy ruce daly nejvíc zabrat. Začínalo to hodně nepříjemným pnutím nebo nepříjemným svěděním na rukách. V ten moment jsem mohla začít mazat, čím jsem chtěla, ale už tak nějak bylo pozdě. Za pár dní se mi na rukách začaly dělat pupínky a místama mi kůže začala praskat až do krve a začala se mi hrozně loupat kůže. Hrozná bolest ☹ 

Vždycky jsem musela okamžitě nasadit kortikoidovou mastičku Belogen. Která mi zabrala téměř vždycky během týdne ruce vyléčila. Pak jsem měla třeba na 14 dní klid.
A začalo to znovu.

A nyní mám možnost vyzkoušet Biodermu. Tak jsem na ní sama zvědavá.
Abych měla jistotu, že Bioderma na mě opravdu funguje, nepoužívala jsem déle jak týden téměř nic na mazání, pouze obyč krém, abych ruce alespoň trochu promazala, protože jinak bych to asi nevydržela ☹
Moje zkušenost s Biodermou po rozbalení.... 

                                             Moje ruce před testováním....

                                  červené (hlavně mezi prsty a na kloubech) a suché

Den první:

Atoderm Sprchový olej krásně voní, první co mě napadlo... ajaj navoněný sprcháč. Navoněné sprcháče mi většinou ekzém ještě zhoršují. Ale vyzkoušela jsem. Po umytí jsem cítila, že jsou ruce lehce naolejované, ale příjemně, nic hrozného. Mé obavy byly zbytečné. Po usušení rukou jsem si dala Atoderm Intensive Baume a stačí dát opravdu jen slzičku a promastí mi krásně obě ruce. Jelikož mě ten ten ruce už dost svědily a málem jsem opět sáhla po kortikoidové masti, docela mě překvapilo, že po chvíli použití krémů mě ruce svědit přestaly 🙂)

Den druhý: 

Ráno jsem byla mile překvapena, že ruce nesvědí, ani nemám napnutou kůži na rukách. Pořád byly hodně červené. Tak jsem si opět ruce umyla Atoderm Sprchovým olejem a po usušení namazala Atoderm Intensive Baume. A šla jsem do práce. Během dne už jsem ale začala opět cítit to nepříjemné pnutí kůže a začaly mě ruce opět svědit. Namazala jsem si krémem, co jsem měla v práci. Trochu to pomohlo. Večer jsem si opět umyla ruce Atoderm Sprchovým olejem a po usušení namazala Atoderm Intensive Baume. 
Po namazání ruce v pořádku, žádné pnutí, žádné svědění, jen pořád zarudnutí.

Den třetí:

Ráno jsem se probudila a koukám na ruce jak blázen, zarudnutí pryč 🙂 Opět jsem ráno umyla ruce Atoderm Sprchovým olejem a namazala Atoderm Intensive Baume a šla jsem do práce. Když jsem přišla domů z práce uvědomila jsem si, že jsem celý den o rukách ani nevěděla 😀 Za celý den žádné svědění ani pnutí pokožky a nemusela jsem vlastně ani použít žádný jiný krém, ruce jsem měla celý den hydratované dost. Večer před spaním jsem opět namazala a šla spát.

Den čtvrtý: 

Ruce malinko svědily a byly zarudlé. Ale nic hrozného, omezení příznaků ekzému bylo znatelné. Opět jsem použila olej na omytí a namazala. Byla jsem ten den doma. Takže jsem se snažila něco poklidit, uvařit. Často jsem si myla ruce během dne jsem cítila, že se mi kůže na rukách zase začíná napínat a svědit mě. Musela jsem tedy použít Atoderm Sprchovým olejem a Atoderm Intensive Baume i během dne a za chvíli jsem cítila úlevu. Pak už jsem si raději vzala na ruce gumové rukavice. Ještě ten večer jsem šla vytírat, zapomněla jsem si ale vzít rukavice, takže ruce dostaly fakt zabrat ☹ Po vytření ruce totálně zarudlé a šíleně mě to pálilo ☹ Tak jsem si ruce rychle umyla Atoderm Sprchovým olejem a namazala Atoderm Intensive Baume a šla se dívat na telku. Během filmu se mi ruce hodně zklidnily. 

Den pátý a šestý:

Moje ruce se po používání řadou Bioderma pro atopiky o mnoho zlepšily. V podstatě ráno a večer použiji Atoderm Sprchovým olejem a Atoderm Intensive Baume a již není potřeba během dne vůbec ničím mazat. Necítím vůbec, že bych měla pokožku nějak napnutou, suchou nebo mě svědila. Bioderma mě opravdu hodně překvapila. Moc jsem tomu nevěřila, protože jsem vyzkoušela už téměř vše a jediné co zabíral byl Belogen, kortikoidová mastička. 

                         Po týdnu použivání ruce bez jakých koliv problémů

A za ten týden od začátku používání mám ruce naprosto v pořádku. 
Děkuji Modrému koníkovi za možnost testování. Za mě budu Biodermu používat pravidelně. Opravdu nic jiného než ten Belogen a Bioderma mi na ruce nic nezabírá. A jelikož nechci pořád mazat kortikoidama, Bioderma u nás už nesmí chybět 🙂

#test_bioderma

Bioderma atoderm je super. Mažu s ní malého.

7. únor 2018

Začni psát komentář...

Odešli