icon
avatar
radusberus
25. únor 2013

Naše rodinné foceníčko 2/2013

avatar

krásné fotečky!

25. únor 2013
avatar

Fotila Aneta N. že?? Mě fotila malou taky je šikovná 🙂 Jsou moc hezké 🙂 Dám sem fotky.

25. únor 2013
avatar

Ano ano fotila anetka 🙂 uz mame od ni nekolikate fotky a jsem sni moc spokojena, je to sikulka 🙂

25. únor 2013
avatar

moc krásné fotečky a tedy jsi úplně jiná

2. bře 2013
avatar

Díky, no jiná to určitě jsem o 22kilo težší 😀
@kleofas1

3. bře 2013
avatar

to pak půjde dolů,ale i tak Ti to moc sluší

4. bře 2013
avatar

No nevim. Ale dekuju Ivi 🙂

5. bře 2013