radusberus
25. únor 2013
Naše rodinné foceníčko 2/2013
Fotila Aneta N. že?? Mě fotila malou taky je šikovná 🙂 Jsou moc hezké 🙂 Dám sem fotky.
25. únor 2013
radusberus
autorAno ano fotila anetka 🙂 uz mame od ni nekolikate fotky a jsem sni moc spokojena, je to sikulka 🙂
25. únor 2013
moc krásné fotečky a tedy jsi úplně jiná
2. bře 2013
radusberus
autorDíky, no jiná to určitě jsem o 22kilo težší 😀
@kleofas1
3. bře 2013
to pak půjde dolů,ale i tak Ti to moc sluší
4. bře 2013
radusberus
autorNo nevim. Ale dekuju Ivi 🙂
5. bře 2013































krásné fotečky!