
27 / 44
a takhle mě máma převezla abych spinkal ve svý:-)
ratatooy
autorjo?je to je dobrý že nejsme sami ale byl to dobrej nápad nemusím furt vstávat a není v naši posteli akorát nevím co bude na to říkat až vrátím bok a odsunu ho
7. bře 2011

jo?je to je dobrý že nejsme sami ale byl to dobrej nápad nemusím furt vstávat a není v naši posteli akorát nevím co bude na to říkat až vrátím bok a odsunu ho
taky takhle spinkáme a máme i ten kolotoč 🙂