icon
1 / 76
7.měsíců...neskutečný...
avatar

teda ty jsi dělala další čepičku? Mooc pěkná 🙂

4. říj 2010
avatar

Jj,jak malá usne,tak už mám háček v ruce a jedu🙂nějak mně to chytlo,dělám tedkom bekovku,ale nevím jestli se povede.Našla jsem si návod na netu tam je to pěkně rozepsaný a dobře nafocený🙂🙂

4. říj 2010
avatar

ty jsi šikula, čepička je moc krásná stejně jak Nelinka 🙂

4. říj 2010
avatar

Krásná růžová panenka🙂 Ta se opravdu povedla🙂

4. říj 2010
avatar

Nellinka je jako panenka a mamča děsně šikovná!!!

7. říj 2010
avatar

Fakt tak to poklona, mamka je opravdu šikulka, Normálně Nelince závidím 😀

9. říj 2010
avatar

Jéééj,děkuju🙂mám s těch čepiček taky radost,ono taky koupit někde pěknou čepičku je dneska umění☹

9. říj 2010
avatar

Moc krásná holčička a má krásnou čepku ;o)

25. říj 2010
avatar

Moooc krásná čapka, to ty sama?

27. říj 2010
avatar

@venuska Ano,ano...tahle se mi vážně povedla🙂mám z ní radost🙂

28. říj 2010
avatar

Je opravdu nádherná...jsi šikulka 🙂

28. říj 2010
avatar

krásná čepička 🙂) šikulka 🙂)))

1. lis 2010
avatar

@venuska Děkuju
@janulka21 Děkuju🙂

1. lis 2010
avatar

@rebeca321 asi není možné se domluvit na prodeji? Našla jsem nějaký na netu na jiných stránkách, ale není to ono ☹((

1. lis 2010
avatar
Komentář byl odstraněný
avatar

@janulka21 Tuhle mám v plánu dát taky na bazar......jelikož to nějak nestíháme nosit🙂

6. lis 2010
avatar

@rebeca321 Nic se neděje 🙂 Zájem bych určo měla 🙂, akorát tu představu ještě úplně nemám. I když 🙂 Asi bílou jako máš tady na malý, lem třeba růžový a nějakou kytičku, ale jen jednu a taky růžovou.

6. lis 2010
avatar

Jejda ta je nádherná kočička sladká.A jak píšou holky, čepička je super, kdyby sis chtěla přividělat a měla náladu a čas, klidně bych si od tebe nějakou nechala uplést, pokud by se ti do toho chtělo 🙂

19. lis 2010
avatar

@lussyn Děkuju moc🙂Určitě se můžem na nějaký domluvit🙂Ráda🙂ale až budu mít trošičku volnějc.....🙂

20. lis 2010
avatar

Hezounká 🙂

19. pro 2010
avatar

muzu se zeptat,na jakych strankach si nasla navod na hackovani cepicek? nejspis me bude cekat rizikove tehu,tak bych to chtela zkusit,diky moc🙂

19. pro 2010
avatar

@1janickak jani začínala jsem se učit na těhle stránkách..... http://hackovanecepicky.cz/ ,ale nejdříve se tam zaregistruj,juu...Je to bezva stránka a pěkně dopodrobna nafocíno,vysvětleno a ty základy jsem se učila http://e-hackovani.webnode.cz/products/hackovan... to,mně to taky ze začátku nešlo,ale až se naučíš ty základní vzory,tak to jistě pujde.Umím jenom krátkej,dlohej a pevnej vzor a s toho to háčkuju🙂

19. pro 2010
avatar

dekuji moc za odpoved. Jsi fakt sikovna,mas krasne cepicky🙂 a hlavne krasnou modelku na cepicky🙂 tak ja to taky zkusim...i kdyz nevim,nevim🙂

19. pro 2010
avatar

teda opravdu kočka... asi po mamince co.... obdivuje, že si háčkuješ sama, já jsem na to takovej tupec, že bych to nezvládla...

25. pro 2010
avatar

@p.klara Je pravda,že na háčkování musíš mít trpělivost,ale já ho ze začátku taky neměla🙂Jsem ráda,že jsem to přěkonala a naučila se alespon pár základních vzorů🙂

25. pro 2010
avatar

@rebeca321 no pokusím se taky.. protože se mi to moc líbí a ty peníze, když platím, když objednávám každou pěknou, tak je to hrozný.... podle čeho si se učila ty základní vzory?? nebo si je uměla???

27. pro 2010
avatar

@p.klara Podívej se trošilinku víc nahoru,odepisovala jsem holkám,tak tam jsou ty stránky s kterých jsem se učila🙂🙂

29. pro 2010
avatar

@rebeca321 aha, děkuji, už to vidím... 🙂

29. pro 2010
avatar

hotová princezna!!!!!!!!!!!!!!!!Nádherná!!!!!

2. led 2011
avatar

kočička krásná 🙂

13. zář 2011