icon
2 / 76
Samozřejmě všechno do pusinky:-)
avatar

Ta má krásně modrý kukadla. -_-

4. říj 2010
avatar

Smajlík se mi nepovedl. 🙂

4. říj 2010
avatar

Jak jinak...tam přeci všechno patří 🙂

25. říj 2010
avatar

máme stejné kousátko jako vy 🙂)

19. lis 2010
avatar

@lussyn Pořád ho žvatláme,jelikož jsme jěště v 9.měsících bez zoubků.......,ale až nějakej vyleze,tak ho jistě rozkoušeme🙂

20. lis 2010