
4 / 76
Pár snímků s plavča....
rebeca321
autorNellinka je nadčená,ani bych nevěřila že se z ní stane takovej živel🙂Pořádně se ve vodě vyřádí,plácá ručičkama,nožkama,prostě úžasný jí pozorovat.A potápění zvládáme na jedničku,což jsem ráda,měli jsme s toho velikej strach🙂
6. říj 2010
Tatínek chodi plavat?? Nám se taky líbí plavání, je to super pro dětičky 🙂
9. říj 2010
jak se líbí plavčo?