
13 / 76
Rohlíková párty.....
rebeca321
autorDěkujem🙂přesně tak....🙂Hezky si to napsala,hlavně že nám chutná🙂🙂.-)
25. říj 2010
Taky známe 🙂 První co dělám,když přijdeme z venku, že jdu vyklepat dítě fo vany..🙂
2. lis 2010
🙂 takže je to všude stejný 🙂 hlavně, že jim chutná a jsou spokojený. Co by pro ně člověk neudělal, že??? 🙂 jsou to sluníčka 🙂
6. lis 2010
Moooc jí to sluší...a vidím...taky chutná rohlíček...taky jezdíte ve strouhance??? 🙂