
20 / 76
Tenhle nebo????
Nádherný 🙂
1. lis 2010
rebeca321
autor@lucka.adis Ahoji,přikláním se raději tomuhle.....ale bojím se,aby do něj nefoukalo.....
1. lis 2010
@rebeca321 foukat určitě nebude, když to malé vyhrnu tak to má až pod nos 😀 a je v něm krásně teploučko. Ono když to přijde, tak je to jenom takový menší balík, že ani nepoznáš, že je v něm fusak na zimu. Já sama jsem s toho byla celkem paf a říkala si, toto přece nemůže udržovat teplo.... co jsem to objednala za blbost, ale příjemně mě to překvapilo 🙂
1. lis 2010
Taky jsem na něj koukala a je moc hezký...přemýšlím o červeném 🙂 Tak jsemráda, že Lucka je s ním spokojená, to ráda slyším 🙂
6. lis 2010
Ahoj, tak malá v něm už jezdí a paráda 🙂