icon
27 / 76
Ham....
avatar

krásnááá

19. lis 2010
avatar

Nellinka je opravdu krásné sluníčko 🙂

19. lis 2010
avatar

Nellinka je fajňoučká, uvažuju taky o sedátku, že bych jí ho pořídila k vánocům, líbilo se mi takové se žabičkou, nebo tohle co máte vy. Máte tam nějakou protiskluzovou podložku?? A jste spokojeni se sedátkem?

19. lis 2010