
41 / 76
🙂 to jsme ráda... ja měla radost za ni,že se jí tak líbí🙂))
25. pro 2010
Nell byla hodná🙂
29. pro 2010
Jůůů, ten stoleček je krásnej..co malá na něj?
16. led 2011

🙂 to jsme ráda... ja měla radost za ni,že se jí tak líbí🙂))
Nell byla hodná🙂
Jůůů, ten stoleček je krásnej..co malá na něj?
Jůůů ta má hraček🙂 taky jsm edostali ten stoleček a malá je nadšená 🙂