icon
41 / 76
avatar

Jůůů ta má hraček🙂 taky jsm edostali ten stoleček a malá je nadšená 🙂

25. pro 2010
avatar

@verusa22 Stoleček je přěkrásnej,u nás má taky velikej úspěch🙂Mám z něj velikou radost🙂

25. pro 2010
avatar

🙂 to jsme ráda... ja měla radost za ni,že se jí tak líbí🙂))

25. pro 2010
avatar

Nell byla hodná🙂

29. pro 2010
avatar

@elviie Ona je vážně takovej andílek mazlivej🙂

3. led 2011
avatar

Jůůů, ten stoleček je krásnej..co malá na něj?

16. led 2011
avatar

@venuska Stoleček měl nejvěčší úspěch,hodně si s ním vyhraje🙂a dělá na něj tany-tany🙂🙂

17. led 2011