
43 / 76
Po probuzení....to šla Nellinka hnedka okouknout,jestli si dárečky ježíšek neodnesl.....
jéé beruška🙂 oc krásná
25. pro 2010
Koukám, že jste vykoupili Fisher price.....u nás je to podobné, taky máme kostky od nich, želvičku, hrnec, pejska, stoleček...tučňáka jsem na poslední chvíli raději nekoupila...snad budou mít úspěch. Zatím to vypadá, že ano. Co u vás?
25. pro 2010
koukám, že jste kočárek pořídily, určitě je super že?
1. led 2011
To je krásný...bylo toho moc...tak to ráno musela okouknout 🙂 Naty si vše prohlížela asi 3 dny 🙂 krásná holčička 🙂
16. led 2011
A co kočárek, kde jste ho koupili??? Je pěkný 🙂
17. led 2011
musela to zkontrolovat 😀