icon
43 / 76
Po probuzení....to šla Nellinka hnedka okouknout,jestli si dárečky ježíšek neodnesl.....
avatar

musela to zkontrolovat 😀

25. pro 2010
avatar

jéé beruška🙂 oc krásná

25. pro 2010
avatar

Koukám, že jste vykoupili Fisher price.....u nás je to podobné, taky máme kostky od nich, želvičku, hrnec, pejska, stoleček...tučňáka jsem na poslední chvíli raději nekoupila...snad budou mít úspěch. Zatím to vypadá, že ano. Co u vás?

25. pro 2010
avatar

@klara.t 🙂🙂🙂Jěště jsme pořídili žirafku tobogán,ale nakonec jí dáme až k 1.narozeninám:-)Tučnáček je nafukovací,hraje hudbu a točí se do kola,zatím je chudáček v pozadí,ale jistě na něj taky dojde🙂

25. pro 2010
avatar

@rebeca321 Stoleček a hrneček prozatím vedou🙂🙂🙂a kačenka v kouli taky hodně zaujala.-)

26. pro 2010
avatar

koukám, že jste kočárek pořídily, určitě je super že?

1. led 2011
avatar

@mishad Zatím jenom okoukává,točí s chrastítkama,ale jěště si k němu nestoupla,tak uvidíme...jináč je bezva,docela betelnej,takže se nepřěvrátí🙂

3. led 2011
avatar

To je krásný...bylo toho moc...tak to ráno musela okouknout 🙂 Naty si vše prohlížela asi 3 dny 🙂 krásná holčička 🙂

16. led 2011
avatar

A co kočárek, kde jste ho koupili??? Je pěkný 🙂

17. led 2011
avatar

@venuska Kočárek je od Fisher Price,na MMB přěd vánocema jich měli hafo,ale tedkom jak jsem koukala žádnej,ale jistě budou.....🙂Je to kočárek,odstrkovadlo+chodítko v jednom 🙂

17. led 2011