
45 / 76
Kelímek,to je moje...s tím se nejvíc vyhraju a nejlépe bych z něj pořád bumbala......
to je krásný 🙂 tak jsme taky pořídili sedátko do vany, už se těšim až bude Klárka sedět, že v něm bude 🙂
2. led 2011
To je kočička 🙂
16. led 2011

to je krásný 🙂 tak jsme taky pořídili sedátko do vany, už se těšim až bude Klárka sedět, že v něm bude 🙂
To je kočička 🙂
😀 to dělá malá taky, Nellinka je kočička krásná