icon
47 / 76
Už umím pít brčkem.....
avatar

ty jsi velikánská šikulka 🙂

2. led 2011
avatar

@iweet Sranda jí pozorovat,něco síce vyplivne,ale snaží se🙂

3. led 2011
avatar

šikulinka malá

3. led 2011
avatar

šikulka...naše pije z kouzelného hrnečku od aventu...ale taky dlouho nemohla přijít na to, jak to pití z toho dostat 🙂

16. led 2011