icon
59 / 76
Pár foteček s pokojíčku:-))))
avatar

parada, stoleček mame taky, jen už neměli ružovou židličku, tak mame modrou

24. led 2011
avatar

náádherné 🙂

24. led 2011
avatar

@mishad Není jěště dodělanej,ale prozatím to stačí....🙂

24. led 2011
avatar

je moc krásnej 🙂

25. led 2011
avatar

krásný 🙂

28. led 2011
avatar

Lampičky máme 🙂

16. led 2012