
60 / 76
Pokojíček síce pidi,ale hlavný je,že je:-)))))
moc kráný pokojíček, super barvička 😀
25. led 2011
Krásnej🙂 A ty kytí jste kreslili nebo máte nalepený, ty jsou fakt boží.)
26. led 2011
Miluji kytičky a ty jsi to vychytala na jedničku, Hezky ti všechno ladí..🙂 šikulka
28. led 2011
moc hezký pokojíček, můžu se zeptat...Nelinka spinká na matraci na zemi?my máme totiž problém s tím, že v postýlce hodně cestuje a budí se....
8. únor 2011
opravdu mooc pěkné, strašně se mi líbí, máme podobný vkus, naše Niky má pokojík do zeleno-fialkové 🙂