icon
73 / 76
Všecíčko nej.nej.nej. k prvnímu svátečku Nell...:-))))
avatar

přejeme s Klárkou Nellince vše nej k svátku 🙂

2. únor 2011
avatar

teeeda to je krasnej dortík

2. únor 2011
avatar

a taky přejem Nellince vše nej nej

2. únor 2011
avatar

@iweet
@dadous Děkujem holky🙂byl i moooc dobrej,lehoučkej jovokrém s piškotem🙂.-)

2. únor 2011
avatar

...i my s Linduškou se přidáváme ke gratulacím....dortík je moc moc krásný!!!

2. únor 2011
avatar

S Kubínkem přejeme všechno nej nej nej k svátečku

2. únor 2011
avatar

@marhulinka 🙂🙂.-)děkujem,oplatíme brzo brzoučko🙂

3. únor 2011
avatar

všechno nej 😀

3. únor 2011
avatar

Nádhera.....Nelince všechno nej....

3. únor 2011
avatar

@johanka33 :.)Děkejem,jseš hodná🙂

7. únor 2011
avatar

....tak jsem ho našla.....vystav si ho tam, protože krásnější dorty jsem nikde neviděla....sháním nějakou kvalitní cukrárnu....tady v Kolíně fakt bída ☹

20. led 2012
avatar

@johanka33 Ono je fakt umění najít někoho aby opravdu vyhovoval🙂Tahle paní to má koníčka na materské a vážně šikulka a hlavně si vymyslíš co chceš,udělá snad všechno.A jsou vážně moc dobrý🙂Ted jsem si naplánovala na narozeninky jenom čísilko 2 a něco kolem toho,úplně stačí🙂

20. led 2012
avatar

No prostě nádhera....kdy to nebylo tak daleko tak tam snad sjedu 🙂)))

20. led 2012