
73 / 76
Všecíčko nej.nej.nej. k prvnímu svátečku Nell...:-))))
teeeda to je krasnej dortík
2. únor 2011
a taky přejem Nellince vše nej nej
2. únor 2011
...i my s Linduškou se přidáváme ke gratulacím....dortík je moc moc krásný!!!
2. únor 2011
S Kubínkem přejeme všechno nej nej nej k svátečku
2. únor 2011
rebeca321
autor@marhulinka 🙂🙂.-)děkujem,oplatíme brzo brzoučko🙂
3. únor 2011
všechno nej 😀
3. únor 2011
Nádhera.....Nelince všechno nej....
3. únor 2011
....tak jsem ho našla.....vystav si ho tam, protože krásnější dorty jsem nikde neviděla....sháním nějakou kvalitní cukrárnu....tady v Kolíně fakt bída ☹
20. led 2012
20. led 2012
No prostě nádhera....kdy to nebylo tak daleko tak tam snad sjedu 🙂)))
20. led 2012
přejeme s Klárkou Nellince vše nej k svátku 🙂