
74 / 76
Řekla bych,že jsem dáreček vybrala dobřě,co říkáte???? Houpačka má velikej úspěch,světýlko nám už svítí:-))))Mám radost.-)))
Máme stený overálek. 🙂
14. únor 2011
Ali, světýlko je moc hezký. Kde jste takové sehnali? A houpačka nevím, nezkoušela jsem 😀 😀 😀 a asi bych se ani nevlezla, ale líbí se mi. Dobrá uspávací metoda 😀
14. únor 2011
Aha, děkuju! a co je to teda za značku - výrobce, prosím? Určitě se stavím 😀
15. únor 2011
moooooooooooc hodná!!!! 🙂 kujuuuuuuuuuuuuu!!!!!!
15. únor 2011
....máme také doma jen zeleno - žlutou a s kytičkou 🙂