
75 / 76
Jěště dva dny a slavíme roček.....nemůžu tomu uvěřit.....
Nelli je čím dál krásnější 🙂 však má být taky po kom 🙂
14. únor 2011
je opravdu krásná beruška, a hrozně to utíká, už oslaví rok
14. únor 2011
ona je opravdu krásná,moc,moc roztomiloučká kočička 🙂
14. únor 2011
Letí to 🙂 Přejeme krásnou oslavičku holky 🙂
14. únor 2011
Nádherná princezna, moc jí to sluší. 🙂 Je pěkně sladěná. 🙂
14. únor 2011
Ta je úžasná...nádherná Nellinka 🙂 a od zítřka už zase o něco větší, kdyby tak šel zastavit čas co?
15. únor 2011
toto letí vid.-)už to nejsou miminka.-((vy teda ještě 2 dny ju🙂)