
76 / 76
jak má papu v ruce,tak je spokojená:-))))))
Jo a krásná bundička. 🙂
16. únor 2011
to věřím, že jsi Nellinko spokojená, určitě máš nějakou dobrůtku 🙂
16. únor 2011
jídlo dělá divi,pěkná bundička tu si mi neukazovala
16. únor 2011
Jak jí chutná 🙂 krásný...🙂
17. únor 2011
Stejné jako u nás a nejlepší je si to všechno nacpat naráz do pusy. 😀