icon
5 / 46
Menší relaxace před hajáním....
avatar

Ta deka je uplně parádní už takovýhle věci pomalu nakupuju,ale žádná mě ještě nezaujala🙂

19. srp 2010
avatar

Je opravdu kouzelná🙂

19. srp 2010
avatar

holky a kdo je víc kouzelnější.......já myslím,že Nelinka 🙂....jooo a pejsek nesmí chybět je to hlídač 🙂

23. srp 2010
avatar

No jo pohodička...Ten overálek máme taky, hezky se nám v něm spinká. 🙂

29. srp 2010
avatar

Na hajání jsou tyhle overálky na cvočky úplně bezvadný,hlavně je to po koupání rychlovka🙂

29. srp 2010
avatar

jj deka je super taky máme koupila jsem ji pro Davídka a zabavila ju Verunka

3. zář 2010
avatar

ta je božíííí

21. zář 2010