
5 / 46
Menší relaxace před hajáním....
rebeca321
autorJe opravdu kouzelná🙂
19. srp 2010
holky a kdo je víc kouzelnější.......já myslím,že Nelinka 🙂....jooo a pejsek nesmí chybět je to hlídač 🙂
23. srp 2010
No jo pohodička...Ten overálek máme taky, hezky se nám v něm spinká. 🙂
29. srp 2010
rebeca321
autorNa hajání jsou tyhle overálky na cvočky úplně bezvadný,hlavně je to po koupání rychlovka🙂
29. srp 2010
jj deka je super taky máme koupila jsem ji pro Davídka a zabavila ju Verunka
3. zář 2010
ta je božíííí
21. zář 2010
Ta deka je uplně parádní už takovýhle věci pomalu nakupuju,ale žádná mě ještě nezaujala🙂