
14 / 46
Dneska mi je 6-měsíců:-)
Téééda ta je krásná..moc se vám povedla!!
19. srp 2010
Rebi, velká gratulace Nelince....nám bude 1/2 roku za týden 🙂.hrozně to letí.......je moc hezoučká.
19. srp 2010
rebeca321
autorKujuuuu🙂🙂🙂je neskutečný jak to strašně letí,den za dnem🙂Strašně se mění,je s nima vážně sranda🙂
19. srp 2010
krásná princezna 🙂
20. srp 2010
krásňoučká
počkej kolem roku a půl -ta sranda přejde
3. zář 2010
juu kočka🙂