icon
3 / 46
Miluju JIM-JAM,tyhle plyšáčky mám prostě nejraději:-)Kdybych nemusela ani nedejchám:-)
avatar
20. srp 2010
avatar

jééé no to je kouzelné 🙂

30. srp 2010
avatar

Jééé my taky ujíždíme na Jim Jam😀 Kubík zas miluje ty dva tuleně nebo co to je a Barnyho 🙂

6. zář 2010
avatar

To nemá chybu jak oni málem ani nedejchaj.Bárnyho máme taky moc rádi,tuleně a tučnáky a docela dost Dorotku🙂🙂🙂

7. zář 2010
avatar

jééééééééé to je jak u nás :D

21. zář 2010