
3 / 46
Miluju JIM-JAM,tyhle plyšáčky mám prostě nejraději:-)Kdybych nemusela ani nedejchám:-)
jééé no to je kouzelné 🙂
30. srp 2010
Jééé my taky ujíždíme na Jim Jam😀 Kubík zas miluje ty dva tuleně nebo co to je a Barnyho 🙂
6. zář 2010
rebeca321
autorTo nemá chybu jak oni málem ani nedejchaj.Bárnyho máme taky moc rádi,tuleně a tučnáky a docela dost Dorotku🙂🙂🙂
7. zář 2010
jééééééééé to je jak u nás :D
21. zář 2010
😀