icon
15 / 46
Mamíííí.....:-)
avatar

To jsi háčkovala?

20. srp 2010
avatar

Ano,ano učím se🙂dneska jsem jí zrovna dodělala🙂

20. srp 2010
avatar

šikovná maminka 🙂, čepka je moc hezká

20. srp 2010
avatar

Další krásná čepička! Jsi vážně šikulka. 🙂

29. srp 2010
avatar

Jj,děkuju...tahle se i mně docela líbí🙂!!!Už začnu skoušet zimní,tak se na ně těším,nakoupím materiál a pudu do toho.Snád něco vykouzlím🙂

29. srp 2010
avatar

krásná fotečka🙂

14. zář 2010
avatar

no krásná čepička a na takové kouzelné holčičce nemá chybu 🙂

21. zář 2010