
22 / 46
Pořídili jsme Nellince hopsadlo,ale zbytečně jelikož nám nejde přidělat na futra.....škoda převeliká:-(
rebeca321
autorOpravdu???Tak to řeknu mé polovičce a třeba na to přistoupí,bylo by to fajn....🙂.
30. srp 2010

Opravdu???Tak to řeknu mé polovičce a třeba na to přistoupí,bylo by to fajn....🙂.
Jéééé mi ho máme taky a nešlo nám,tak jsme vyvrtali do stropu díry,dali tam hmoždinky a ty spiráli na houpačku a na to lano karabinky a navlekli to a měli to jako houpačku na stropě stáhli jsme to až dolů a bylo to mnohem lepší🙂))