
24 / 46
pořídime.....
stoleček budeme ted kupovat k 1 narozeninám, co vím děti si hoooodně vyhrajou
31. srp 2010
rebeca321
autorStoleček mám v plánu kupovat asi až na vánoce,ale jináč je prej od 6 měsíců do 36m.S doslechu co vím,tak opravdu supr a hodně detičky upoutá🙂
31. srp 2010
díky za tip,právě přemýšlíme,co k Vánocům pořídit,tak si to připíšu
14. zář 2010
rebeca321
autormyslím si,že je to dobrá věc a pořizovací cena kolem 1500,-což není tak strašný a dají se i odendat nožky,takže prckové u toho můžou i sedět🙂🙂🙂
14. zář 2010
Ten stoleček bych chtěla taky...