icon
29 / 46
....ten cumílek příště vyndáme.....
avatar

nádherná beruška 🙂

11. zář 2010
avatar

Jéé Ali jaká je to velikost té čepičky, taky jsem se na ní dívala🙂 Nellinka jako vždy nádherná panenka🙂

12. zář 2010
avatar

Lucy je to vel.74/80,takže na 6-12 měsíců🙂🙂🙂Trošilinku veliká,ale dorostem🙂vydrží nám alespon déle🙂

12. zář 2010
avatar

To jsou očka! Krásná slečna!

13. zář 2010
avatar

Taky už se začínáme zachumlovat...ale na zimičku se mooooc těšíme,hlavně na snížek

14. zář 2010
avatar

zase krásně sladěná .. fešanda jako vždy ....🙂

14. zář 2010
avatar

zase krásně sladěná .. fešanda jako vždy ....🙂

14. zář 2010
avatar

zase krásně sladěná .. fešanda jako vždy ....🙂

14. zář 2010