
29 / 46
....ten cumílek příště vyndáme.....
Jéé Ali jaká je to velikost té čepičky, taky jsem se na ní dívala🙂 Nellinka jako vždy nádherná panenka🙂
12. zář 2010
rebeca321
autorLucy je to vel.74/80,takže na 6-12 měsíců🙂🙂🙂Trošilinku veliká,ale dorostem🙂vydrží nám alespon déle🙂
12. zář 2010
To jsou očka! Krásná slečna!
13. zář 2010
Taky už se začínáme zachumlovat...ale na zimičku se mooooc těšíme,hlavně na snížek
14. zář 2010
zase krásně sladěná .. fešanda jako vždy ....🙂
14. zář 2010
zase krásně sladěná .. fešanda jako vždy ....🙂
14. zář 2010
zase krásně sladěná .. fešanda jako vždy ....🙂
14. zář 2010
nádherná beruška 🙂