
21 / 96
První noc doma...to se mi to hajalo!!!!
jako princezna
26. dub 2010
Moc se mi líbí, když jsou barvičky laděny i do jiného tónu, než jen do růžova. No i když ta růžová je taky úžasná. Pokud nám opravdu dopadne holčička, tak budu mít asi problém něco vybrat 🙂
6. kvě 2010
rebeca321
autorJe toho strěšně moc,vybýrala jsem tak abych tam mohla dát i jiný povlečení,jedno nestačí..... 🙂 Postupem vždy něco dokoupíš,ty věcičky pro mimísky jsou tak kouzelný,že ti to pak nedá!!!!!
6. kvě 2010
nádherná postýlka...jako pro princeznu ...
16. kvě 2010
jeee to je panenka v krásne postýlce
18. kvě 2010
Moc krásné