icon
36 / 96
Dudlík za letu.....kéž by letel směrem nahoru.....
avatar

to by bylo parádní,pořád uvažuju i těch mých o gumičce 😀

28. dub 2010
avatar

Ani mi nemluv,nad tou gumičkou uvažuju pořád,jen chlap mi v tom nějak brání..... 🙂

3. kvě 2010
avatar

Hezky jsi to zachytila. 🙂)

12. bře 2011