
48 / 96
Krasavice sladěná 🙂
27. dub 2010
juuuu to je bobíšek malinkej
28. dub 2010
Jééé, to je fešulka 🙂 Krásná princezna (o: Ať vám dělá jen samou radost.
28. dub 2010
Prosím prosím... kde se dá sehnat ten kójo polštářek?
3. kvě 2010
rebeca321
autorMajinko kupovali jsme ho v POMPU a stál kolem 900,-kč.....
3. kvě 2010
roztomiloučka a tolik krasneho oblečení.jééé 🙂
16. čer 2010
rebeca321
autorOblečky přibejvaj a taky ubejvaj,jelikož rostem jako z vody🙂Ale dneska se dá koupit spoustu krásnejch věciček........jak na netu,tak v obchůdkách🙂
17. čer 2010
Téda, ty jsi ale frajerka 🙂 A máš super šáteček s Kittynkou 🙂