
50 / 96
relaxuju.......
rebeca321
autorNám taky nevěřej,že jsou nám teprve dva měsíce 🙂
.Pomalinku táhnem na třetí a nic bych zato nedala,že už máme 6 kg.Jelikož ve dvou měsících sme měli 5,16.....no necháme se překvapit.....Namáme hezky a je to znát!!!!
27. dub 2010
no je to bucinek 🙂)
28. dub 2010
opravdu krásná holčíí...
6. kvě 2010
rebeca321
autorJe to náš buclíneček usměvavej🙂
6. kvě 2010
nemuzu si pomoc,ale tady ma vyraz jako nase Dominicka,ze by ji z oka vypadla🙂
11. kvě 2010
Tak tady je opravdu Sašce něčím podobná a vůbec...jenže my jsme o trochu víc buclatější... naše porodní váha 3.700g a 52 cm teď ve 2 měsících skoro 6 kg!!!! Sašenka není tlustá jen kusanec a dlouhá, vypadá na půl roku 🙂