
29 / 96
...pořád trénujem......
Děkuji za milé komentáře které potěší..mimochodem máte nádhernou holčičku..normálně mi trochu připomíná toho našeho cvrčka🙂 ať jste zdraví a rostete do krásy!!😉
2. kvě 2010
rebeca321
autorLulu děkujem moc!!!!Jsou to opravdu štěstíčka!!!!!
2. kvě 2010
to je parádní fotečka, šikulka krásná 🙂
4. kvě 2010
Úžasná....🙂