
Jsou to chlupatý mimina!!!!!!!!
no to je nádherný....a hlídají malou? Dávají na ní pozor? 🙂
pěkný miminka🙂
tééda ta se ma takovi hlidači.takže mate celkem miminek 3.?!
Mishad:báli jsme se jak to budou chlupáči zvládat,jelikož byli na mně hodně vázání,ale zvykli si a to hodně rychle.....hlavně ta fenečka,pořád je u Nell a nosí jí hračky a předvádí své kousky....🙂prostě je pořád veselo🙂 Andrusek:jj,jsou tři.......uvidíme jak to bude až začnem lést a chodit...to bude jistě veselo🙂
teda ti sou rostomilí 🙂.taky máme jednoho doma ale ten je jaksina mimča alergický tak si dává od malého mega odstup..
Peti třeba si časem zvykne,dr.nám poradila at jim dáme očuchat počúraný plenečky,že se pak lépe přispůsobej........
To jsou jistě trhači. 😀
taky máme takového hlídače
jsou krásný 🙂 to já jsem zvědavá jak si zvyknou moji rošťáci 🙂)
Krásňoučcí, taky jednoho máme. A dokonce jsme uvažovali i o fenečce do párečku.