
70 / 96
Tatka a jeho malá kočička:-)
rebeca321
autorMarinko,ano to je ona🙂!!!!Je nám síce kousiček věčší,ale nosit se už dá...Děkuju za typeček🙂
24. kvě 2010

Marinko,ano to je ona🙂!!!!Je nám síce kousiček věčší,ale nosit se už dá...Děkuju za typeček🙂
Jů, to je ta bundička, že? Je krásná, moc malinké sluší 🙂