
47 / 96
Moooooc ráda se koupu,už se těším až budu chodit na bazének......
krásné fotečky s nádhernou holčičkou 😵
31. kvě 2010
rebeca321
autorZačíná se prej od 4-měsících,ale u nás v Jihlavě v Orce začíná další kurz až po prázninách,tak si jěště počkáme......ale v létě budem skoušet v bazénku🙂
31. kvě 2010
chtěla bych se zeptat kde jste našla ty rámečky na fotky děkuji
5. zář 2011
rebeca321
autor@jochmanovi Stáhnite si stránku PICASO3,tam se s fotečkama dá dělat cokoli🙂tady jsem se to teprve učila dělat😀
5. zář 2011
díky máme ten máme doma🙂 jdu na to🙂
5. zář 2011
šikulka malá...a kdypak začnete chodit? Také bych ráda pak s malou chodila, ale nevím od kdy se může s miminkama chodit 🙂