icon
60 / 96
Mamči první čepička:-) Je co pilovat,ale i snaha se cení:-)))
avatar

super...maminka je šikula 🙂

17. čer 2010
avatar

slušivá 🙂

18. čer 2010
avatar

Maminka se spíš učí a řekla bych,že jsem se do toho docela dostala,ani bych nevěřila že mně to začne bavit.......🙂Je tady spousta šikovnejch maminek,proto mi to nedalo to neskusit🙂 🙂 🙂

19. čer 2010
avatar

Krása,krása,krása....sakriš já tomu našemu Kubovi snad taky nasadím takovou čapku🙂🙂🙂

19. čer 2010
avatar

Marhulinko všechno jde,jen to skus a uvidíš.....i pro kluky jsou pěkný kousky🙂

19. čer 2010
avatar

@rebeca321 když na tyhle věci já nemám trpělivost,jsem na to spíš teda levá...to já takhle udělat obrázek,kuličkový stromeček nebo vymalovat byt🙂 A pro kluky jsem ještě žádnou snad neviděla:( Taky chceme!!!!!!!!

19. čer 2010
avatar

No hold každýmu jde něco jinýho🙂Je to opravdu o té trpělivosti.....Mrkni na bazar na čepky a tam najdeš i klučičí hačk.čepičky🙂

19. čer 2010
avatar

Někdy až žasnu,co ty mamky tady vytvořej🙂

19. čer 2010
avatar

Juknu a určitě nějakou pořídím...ikdyž je fakt,že jim by slušelo na hlavě cokoli🙂🙂 I pytlík od bonbonů🙂

19. čer 2010
avatar

To máš pravdu......já si taky nejdříve objednala dvě čepky a pak to podle nich skoušela,první je trošku čapatá,ale to doženem...chce to praxi...🙂

19. čer 2010
avatar

jééé...moc pěkná čepuška..a moc šikovná mamuška

21. čer 2010
avatar

Téda, ty jsi šikulka...zrovna jsem si odobnou na Sašku nechala vyrobit, ale takhle pěkná fakt není !!!!!!

26. čer 2010
avatar

Tak až jí budeš mít,tak Sašku vyfot,at taky můžu hodit očko🙂

6. črc 2010
avatar

krásná čepička na krásný holčičce

9. črc 2010
avatar

moc šikovná maminka

10. črc 2010
avatar

nádherná čepička i holčička

7. srp 2010
avatar

A hned se povedla, je nádherná. 🙂

12. bře 2011