
slušivá 🙂
Maminka se spíš učí a řekla bych,že jsem se do toho docela dostala,ani bych nevěřila že mně to začne bavit.......🙂Je tady spousta šikovnejch maminek,proto mi to nedalo to neskusit🙂 🙂 🙂
Krása,krása,krása....sakriš já tomu našemu Kubovi snad taky nasadím takovou čapku🙂🙂🙂
Marhulinko všechno jde,jen to skus a uvidíš.....i pro kluky jsou pěkný kousky🙂
@rebeca321 když na tyhle věci já nemám trpělivost,jsem na to spíš teda levá...to já takhle udělat obrázek,kuličkový stromeček nebo vymalovat byt🙂 A pro kluky jsem ještě žádnou snad neviděla:( Taky chceme!!!!!!!!
No hold každýmu jde něco jinýho🙂Je to opravdu o té trpělivosti.....Mrkni na bazar na čepky a tam najdeš i klučičí hačk.čepičky🙂
Někdy až žasnu,co ty mamky tady vytvořej🙂
Juknu a určitě nějakou pořídím...ikdyž je fakt,že jim by slušelo na hlavě cokoli🙂🙂 I pytlík od bonbonů🙂
To máš pravdu......já si taky nejdříve objednala dvě čepky a pak to podle nich skoušela,první je trošku čapatá,ale to doženem...chce to praxi...🙂
jééé...moc pěkná čepuška..a moc šikovná mamuška
Téda, ty jsi šikulka...zrovna jsem si odobnou na Sašku nechala vyrobit, ale takhle pěkná fakt není !!!!!!
Tak až jí budeš mít,tak Sašku vyfot,at taky můžu hodit očko🙂
krásná čepička na krásný holčičce
moc šikovná maminka
nádherná čepička i holčička
A hned se povedla, je nádherná. 🙂
super...maminka je šikula 🙂