
61 / 96
...válím se.....
růžovka růžová...🙂..je roztomiloučká 🙂
17. čer 2010
i vy máte nádhernou holčičku, jako panenka🙂
20. čer 2010
ahoj,maličká je slaďounká,prosímtě jakou má velikost kloboučku na fotce??díky
30. čer 2010
rebeca321
autorGumpi🙂Je to velikost 4-6 měsíců,68cm.Objednávala jsem ho s netu na MMB,jak jsou věcičky s HM.
1. črc 2010
já ho mám taky objednaný na MMb od paní lenky,jen sem si nebyla jistá velikostí,díky
1. črc 2010
rebeca321
autorNo je nám jěště trošilinku velikej,ale raději věčší než malej🙂
2. črc 2010
Jééé taková kočka 🙂
12. srp 2010
Opět sladěná, jinak by snad ani nevyšla z domu. 😀
12. bře 2011
Krásná frajerka jako vždy 🙂