icon
61 / 96
...válím se.....
avatar

Krásná frajerka jako vždy 🙂

17. čer 2010
avatar

růžovka růžová...🙂..je roztomiloučká 🙂

17. čer 2010
avatar

i vy máte nádhernou holčičku, jako panenka🙂

20. čer 2010
avatar

ahoj,maličká je slaďounká,prosímtě jakou má velikost kloboučku na fotce??díky

30. čer 2010
avatar

Gumpi🙂Je to velikost 4-6 měsíců,68cm.Objednávala jsem ho s netu na MMB,jak jsou věcičky s HM.

1. črc 2010
avatar

já ho mám taky objednaný na MMb od paní lenky,jen sem si nebyla jistá velikostí,díky

1. črc 2010
avatar

No je nám jěště trošilinku velikej,ale raději věčší než malej🙂

2. črc 2010
avatar

Jééé taková kočka 🙂

12. srp 2010
avatar

Opět sladěná, jinak by snad ani nevyšla z domu. 😀

12. bře 2011