
64 / 96
Nějak jsem je utahala:-)
rebeca321
autorNellinka🙂Chlupáči kolem ní pořád žáděj a je to vidět.......no,mít baráček a pořádnou zahrádku 🙂🙂 🙂 hm,....snad brzo brzoučko🙂
19. čer 2010
No co dělá náš Beník u vás na gauči????? Wau já snad vidím dvojníka!!!!
19. čer 2010
rebeca321
autorHned se du juknout do tvejch foteček jestli tam toho našeho chlupáče u tebe uvidím🙂
19. čer 2010
@rebeca321 teď nevím jestli ho tam někde mám🙂 Jdu tam hodit fotečku..
19. čer 2010
Já na to "dvojče" musím pořád koukat,takhle mi "ukrást" mýho miláčka!!🙂
19. čer 2010
rebeca321
autorKterého ted myslíš???Světlá je holčička a tmavej klouček🙂
19. čer 2010
Vpravo🙂 to je jak dvojčátko🙂
19. čer 2010
Nellinka, nebo ty? 😀