
9 / 96
Prostě nádhernoučkej,tenhle jsem chtěla,ale nakonec s toho sešlo:-)
Tereni kocarek to neni, ale lesni cestu jsme zvladly v pohode, takze do lehkyho terenu v pohode. Jezdi se s nim paradne.
16. lis 2010
Tak jsem jukla do albicka, mela jsem za to ze ho tam mam......no je tam a zrovna na ty lesni ceste, ale na podvozku je nasazena autosedacka. Budu muset hodit neco s korbickou.
16. lis 2010
rebeca321
autorJuju,ráda se podívám,autosedačky jsem si všimla🙂
17. lis 2010
Krasnej kocarek......proc z nej nakonec seslo? My ho mame v cerny.