
65 / 96
Tak jsme museli pořídit modré kalhoty aby jsme ladili s čepičkou:-)
rebeca321
autorTak to jsme na tom stejně🙂Já bych pořád jen nakupovala a nakupovala,ale jistě nejsem jediná.......řekla bych,že to je už nemoc🙂hihi🙂
19. čer 2010
Super...mimochodem skvělý sáčko 🙂)))))
26. čer 2010
rebeca321
autorTo jo,je bezva,ale už jsme museli pořídit věčší....tohle je už na 6-9kg.....🙂A mněla si pravdu,o hodně drahší🙂
27. čer 2010
krásnoučká , to je panenka 🙂
18. črc 2010
ta je nádherná beruška jedna 🙂
15. srp 2010
Krásnýýýýý!!! Miluju,když je všechno sladěno🙂 Jsem na to úchylná,se mi manža směje,že tady kolikrát lítám a vybírám Kubíkovi i fusekle,aby mi to ladilo🙂