icon
65 / 96
Tak jsme museli pořídit modré kalhoty aby jsme ladili s čepičkou:-)
avatar

Krásnýýýýý!!! Miluju,když je všechno sladěno🙂 Jsem na to úchylná,se mi manža směje,že tady kolikrát lítám a vybírám Kubíkovi i fusekle,aby mi to ladilo🙂

19. čer 2010
avatar

Tak to jsme na tom stejně🙂Já bych pořád jen nakupovala a nakupovala,ale jistě nejsem jediná.......řekla bych,že to je už nemoc🙂hihi🙂

19. čer 2010
avatar

Super...mimochodem skvělý sáčko 🙂)))))

26. čer 2010
avatar

To jo,je bezva,ale už jsme museli pořídit věčší....tohle je už na 6-9kg.....🙂A mněla si pravdu,o hodně drahší🙂

27. čer 2010
avatar

krásnoučká , to je panenka 🙂

18. črc 2010
avatar

ta je nádherná beruška jedna 🙂

15. srp 2010