
19 / 96
rebeca321
autorPrávě koukám jak to strašně uteklo a jak se moc změnila,je hezký si zaspomínat......taky se občas vracíš k prvním fotečkám????
1. lis 2010

Právě koukám jak to strašně uteklo a jak se moc změnila,je hezký si zaspomínat......taky se občas vracíš k prvním fotečkám????
prdelinka, to už ani není možný, že byla tak malinká,co? 🙂