
3 / 12
rebeca321
autor@janapoddana DĚKUJEM🙂fotečky jsou dělané v Ostravě v ateliéru NatalyPhoto🙂🙂🙂
15. lis 2010
Úžasný!!!
16. lis 2010
Úžasný!!!
16. lis 2010
Fotky jsou úžasné opravdu a mohu se zeptat kde v Ostravě a nebo, jestli mají nějaké stránky??
20. lis 2010
dokonalé fotky, jedna hezčí než druhá
15. pro 2010
super...
12. pro 2011
Jejda, to jsou naprosto úžasný fotečky, Nellinka je nádherná. Kde jste se nechali fotit?