icon
9 / 12
avatar

Pusinka!!!

16. lis 2010
avatar

je to prostě prdelka 🙂

16. lis 2010
avatar

opravdu jsem z vašich fotek úplně nadšená!!

23. lis 2010
avatar

@mishad To věřím,taky z nich mám velikou radost🙂Nellísek bude mít hezkou vzpomínku🙂

23. lis 2010
avatar

tahle fotka je perfektní a Nellinka je kočka 🙂

21. pro 2010
avatar

nádherné oči 🙂

23. pro 2010
avatar

😀 sen o růžovém bonbónku 😀

27. dub 2011