
1 / 14
Koupené....ale necháme k 1.ročku,dostane toho dost jak od babiček,tak od nás......takže nejspíš odložíme k narozeninám:-)
Viděla jsem v hračkářství a vypadá to mooc pěkně...takže o tom taktéž přemýšlíme 🙂
7. lis 2010
měli jsme doma teď v týdnu jsem ji prodala, měla fakt úspěch a byla to nejhranější hračka návštěv 🙂 Ať s ročními nebo tříletými dětmi 🙂
15. lis 2010
taky nam uz dosla,a obcas na ni juknu do skrine a pustim si ji....je supeeer
19. lis 2010
Máme ji taky koupenou, už i zabalenou, tak jen doufám, že bude taky tak oblíbená jak píše "kinsli". 🙂
17. pro 2010
taky jsem na to koukala ale na živo jsem neviděla a ted přemýšlím že asi pořídíme k 1narozeninkám 🙂
Ali pak napiš jaký měla úspěch ;)
18. pro 2010
taky jsme poridili...tak jsem zvedava