
3 / 14
Zábavní hrnec....
Máme a malej je nadšenej...
7. lis 2010
je super, máme
13. lis 2010
máme a fakt super 🙂
15. lis 2010
nám ho taky přinese ježíšek🙂
17. pro 2010
rebeca321
autor@beruska1989 je kouzelnej,jsem zvědavá na reakci🙂
17. pro 2010
@rebeca321 to já taky🙂. mě se líbil tak uvidíme co na to malá, kdyžtak si s nim budu hrát já😀
17. pro 2010
rebeca321
autor@beruska1989 Za nás takovýhle krásny hračky nebyli,tak se taky už ted těším🙂
18. pro 2010
Máme a Niky si s ním hodně vyhraje,pokud má na něj teda náladu :D
18. pro 2010
tak ten plánujeme pořídit 🙂