
5 / 14
Mluvící pejsek....
Pejska jsme dostali a moc ho nebaví. Prý až bude větší a to nám bude rok a půl!
7. lis 2010
Máme a teda u nás bez úspěchu....
7. lis 2010
jj,souhlasím. U nás plyšáci nevedou.
7. lis 2010
Máme doma...a Naty si sním vyhraje...ale jen když ho opravdu vezmu do ruky já...jinak si ho nevšimne...ale jinak je to fajn hračka na učení 🙂
7. lis 2010
máme doma a má úspěch 🙂 super hračka jen bych doporučila pejska bez srdíčka a bez kostičky. Nevím jestli se dá ještě sehnat ☹ horko těžko se mi sháněl v loni. Tohoto se srdíčkem má sousedka a mě to fakt rve uči. je šíleně namluvený a nazpívaný.
15. lis 2010
Pejska dostane Sofinka od babičky !