
11 / 14
Koupenej v barvě lékořice.....
@ikarkulka co vy taky nemáte 😀
19. lis 2010
@jenniffer001 to bys koukala, o co píšu ježíškovi 😀
19. lis 2010
@ikarkulka no to si ani neumím představit 😉
19. lis 2010
@jenniffer001 já mám právě bujnou fantazii, takže sepisuju seznamy 🙂
20. lis 2010
jak jsi s pokojená s kočárkem? taky nad ním uvažuju 🙂
30. led 2011
Ali,to je můj favorit na jaro🙂 Jak seš i teď s ním spokojená,koupila by sis ho znovu??🙂)
7. říj 2011
máme zelený, na ježdění po městě skvělý.
skladný, lehký, snadno ovladatelný.