Příspěvky pro registrované uživatele se ti nezobrazují.

Ahoj, zkusím štěstí. Příští týden běžím Urban Challenge v Žatci (v sobotu ráno) a odpadl mi odvoz. Nejedete tam náhodou některá z Prahy (a nemáte náhodou místo v autě, budu tichá, nenápadná, zaplatím benzin 😀). Šance je malá, ale třeba budu mít štěstí.

Ahoj, budu 6 letemu synovi kupovat kolo. Poradíte na jaké značky koukat? Nemůžu za to dát moc, kouknu i na bazary atd, ale zase nechci koupit něco nekvalitních, těžkého..

Holky, je tu nějaká skupina o střídavě péči nebo tak? Nějaká podpůrná? Protože já to zatím nějak nedávám, hlavně to odloučení..