
1 / 6
kočárek
asi budeme taky tento kupovat :o)
11. pro 2010
renaticickaka
autorDoporučuji..na nás už čeká u rodičů.. je fakt super, že je velkej a krasně se houpá což ty dnešní kočárky často postradají...
12. pro 2010
je krásnej, jaká je to značka a kolik stojí?
12. pro 2012
ahojka, taky by me zajimalo koli kstoji, ci co je to za model? vidim ze znacka je Marila, ale model? 🙂
4. bře 2013
renaticickaka
autorJe to Roan Marita bsk
http://www.zbozi.cz/?typ=nabidky&q=Roan+marita+...
ted snim moc nejezdim jelikož vic použivam sourozenecky kočarek ale když vyjedem tak je pořad fajn mam ho už po synovi , doporučuji ho hlavně na vesnici kde jsou špatne cesty jako u nas 😀
4. bře 2013
Tak v tomhle kočárku se bude pumpido vozit 🙂