icon
314 / 561
avatar

tak to je on🙂

15. srp 2012
avatar

@ferrari ten je na něho akce 650kč uplně nový,jinak stojí 1300kč

15. srp 2012
avatar

@reninecka17 A může se zeptat kde a jakou velikost máš pro malého ? 🙂

15. srp 2012
avatar

@mamisenka 0-3 roky je to emitex s nastavitelným pásem že z toho uděláš fusak pro mimčo a jak přiděláš díl máš ho velký 110cm,chceš odkaz?je v akci do září

16. srp 2012
avatar

@reninecka17 ty jo tak asi taky objednáme🙂

16. srp 2012
avatar

@reninecka17 jjj. jasně jestli budeš tak hodná. Za tu cenu no nekupto 😀

16. srp 2012