
329 / 561
No ty jsou ale krásný... Musím se pokouknout po nějakých kalhotkách pro malou. Už jí nechávám přes den bez plenky a zatím se nám to daří 😀
15. led 2013
reninecka17
autor16. led 2013
@reninecka17 taky v Tescu 🙂
16. led 2013
V Tescu? Tak to se tam zajdu podívat. Já tam jinak moc právě už nechodím...
16. led 2013
reninecka17
autor@jjjana j jen jak jsou slevy tak tam mrknu jinak taky ne ted tam maji hezke věci
17. led 2013
taky mám pro oba kluky 🙂 a sehnala jsem i pyžamka 🙂